День фізичної культури і спорту

 Щорічно в другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту – свято, що уособлює велич сили духу, мужності та здоров’я. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту.
З метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту, підвищення рівня спортивної майстерності, організації змістовного дозвілля, пропаганди здорового способу життя, 12 вересня 2020 року на базі Культурно-спортивного комплексу «Колос» відбулися спортивні заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту.
Відповідно до вимог Постанови головного державного санітарного лікаря України №47 від 04.08.2020 «Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (СОVID-19), кількість учасників заходу була обмежена.
З привітальним словом до учасників заходу звернулася начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради Ніна Сердюк та побажала усім міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних вершин.
За вагомі досягнення в розвитку фізичної культури і спорту та з нагоди Дня фізичної культури і спорту грамотами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради були відзначені: Виговський Сергій – вчитель фізичного виховання Недригайлівської СЗОШ І – ІІІ ступенів (опорний заклад), Шевцов Сергій – тренер – викладач Недригайлівської ДЮСШ, Філоненко Денис, Кіяшко Оля – вихованці Недригайлівської ДЮСШ відділення футбол, Савосько Альона, Гриценко Мілана – вихованці Недригайлівської ДЮСШ відділення боротьба дзюдо.
Протягом дня на стадіоні проходили змагання з таких видів спорту: футбол, пляжний волейбол, шашки, шахи, теніс корт. Першими розпочали змагання вихованці Недригайлівської ДЮСШ з футболу. Результати змагань: І місце – ДЮСШ (дівчата), ІІ місце – ДЮСШ юнаки 2008-2010 р.н., ІІІ місце – ДЮСШ юнаки 2006-2007 р.н. У футболі (доросла вікова група) були зафіксовані такі результати: І місце – фк «Олімпік» смт. Недригайлів, ІІ місце – фк «Недригайлів» смт. Недригайлів, ІІІ – місце фк «Вікторія» с. Семенівка Л.Долинського району. У змаганнях з пляжного волейболу були зафіксовані такі результати: І місце – Арістархов Олексій, Яковенко Євген, ІІ місце – Король Сергій, Мицкіх Максим, ІІІ місце – Нємцев Сергій, Стовбир Тарас. Змагання з тенісу дали такі результати: І місце – Потіна Олександр, ІІ місце – Щербань Олександр, ІІІ місце – Яковенко Євген. У змаганнях з шахів та шашок місця були розподілені таким чином: (Шахи) І місце – Лелюшкін Зосім, ІІ місце – Покотило Вадим, ІІІ місце – Яковенко Євген, (Шашки) І місце – Лелюшкін Зосім, ІІ місце – Окунь Василь, ІІІ місце – Гордієнко Сергій.
Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та призами від виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради.
Щиро дякуємо всім, хто приймав активну участь в організації та проведенні спортивного свята .

Залишити відповідь

Your email address will not be published.