Шановнівчителі, працівники та ветераниосвітянськоїниви!

Щиро і сердечно вітаємо Вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Дорогі освітяни – Ви люди особливого ґатунку, свої сили, знання і досвід віддаєте вихованню в молодої людини потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідної України.

Бажаємо усім Вам повторитися у своїх учнях прекрасними рисами національної культури, високої моралі, патріотичним духом любові до свого народу, рідної мови.

Нехай ваша щоденнасамовідданапрацяпримножить добро у світі, буде легкою і радісноювідщедроїлюбові до вихованців та колег, повнитьсясвітлоювірою у своїсили, знання і високепризначення на землі – бути Учителем!

Шановні ветерани освітянської ниви! Низько вклоняємось Вам за неоціненний внесок у розвиток освіти, за ваш учительський подвиг, що назавжди залишиться в пам’яті ваших учнів і колег, які продовжують втілювати в життя ваші надбання та досвід, за натхненну і самовіддану працю.

Нехай ваше життя стелиться барвистим рушником здоров’я, оптимізму та успіхів, достатку і щастя, бо не руками, а серцями своїми сієте щодня цілющі зерна любові, бо не водою, а невичерпною жагою життя скроплюєте тендітні паростки майбутнього! Хай багатство і щирість ваших душ зігрівають усіх нас, натхнення підносить до вищих щаблів духовності, сила любові захоплює, а краса чеснот вселяє віру у непроминущість вічних істин.

Бажаємо Вам, дорогі освітяни, успіхів у  благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.

Нехай ніколи не згасаєсвітловашоїдуші, тепло вашогосерця до улюбленоїпрофесії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюютьсявашіплани в ім’ящасливогомайбутньогоУкраїни.

 

 

 

З повагою Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук ,

начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради Ніна Сердюк

Залишити відповідь

Your email address will not be published.