День знань!

У закладах освіти Недригайлівської селищної ради відзначили
День знань!
1 вересня – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Це одне з головних свят навчального року, урочисте, хвилююче і відповідальне.
День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства.
Цьогоріч День знань у селищі Недригайлів пройшло у новому форматі. На центральній площі зібралася вся освітянська родина – педагоги та працівники закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої та професійної освіти, учні, батьки, жителі селища та гості.
Усіх присутніх з початком нового навчального року привітали Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА, депутат Сумської обласної ради Віра ЛАВРИК, голова Роменської районної державної адміністрації Денис ВАЩЕНКО, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Ніна СЕРДЮК, депутат Сумської обласної ради Сергій ФЕДИНА.
Також святкові лінійки присвячені Дню знань пройшли у всіх закладах загальної середньої освіти Недригайлівської селищної ради. Учасників освітнього процесу вітали представники Недригайлівської селищної ради та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту: у Тернівській школі – заступник селищного голови Володимир ШУДА, у Іваницькій філії Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (опорний заклад) – керуюча справами виконавчого комітету Юлія ШЕВЧЕНКО, у Гринівському навчально-виховному комплексі: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» – головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Світлана СЕРДЮК, у Хоружівському навчально-виховному комплексі: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» – спеціаліст І категорії відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Валентина ФІЛОНЕНКО.
Щирі побажання гостей перепліталися із урочистими словами ведучих та дзвінкими дитячими голосами.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.