Шановні освітяни, учні, батьки!

Шановні освітяни, учні, батьки!
Щиро вітаю Вас із початком нового навчального року та Днем знань!
У час глобалізації і стрімкого розвитку інформаційних технологій це свято завжди залишається особливим для кожного.
Якісна освіта нині є однією з обов’язкових умов успішного існування будь-якої країни. Освіта, добробут і здоров’я людини — головні чинники рівня її життя, а якість освіти є пріоритетом у розвитку громадянського суспільства.
Нині, в умовах національного відродження і прагнень європейської інтеграції України, освіта має підготувати нову людину, здатну творити суспільство майбутнього. Саме від учителя, викладача залежить реалізація демократичних прав, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення підростаючого покоління.
Дорогі першокласники, у вашому житті починається нова, дуже важлива сторінка. Вас чекає захоплююча подорож у країну знань, яка відкриє перед вами величезні перспективи. Бажаю на цій дорозі зустріти вірних друзів та мудрих наставників.
Шановні вчителі, викладачі гуртків, тренери викладачі! Якість освіти, яку отримують наші діти, залежить від вашого професіоналізму та наполегливої праці. Педагог здійснює щоденну, часом не оцінену достойно, але кропітку, напружену і вкрай необхідну роботу. Віддаючи свої знання, ви вкладаєте в учнів частку свого серця і душі. Діти виростають, стають дорослими і самостійними, але своїх вчителів пам’ятають усе життя.
Дякую вам, шановні колеги, хто щодня входить до групи дитячого садочку, до класу, навчальної аудиторії, гуртка або секції, дякую за терпіння, небайдужість і бажання зробити освіту якісною і доступною для кожної дитини, цікавою і потрібною для молодого покоління!
Шановні учасники освітнього процесу!
Тільки спільними зусиллями ми зможемо використати нові можливості, реалізувати сміливі плани і проєкти, досягаючи успіхів у партнерстві і творчому зростанні.
Тож будьте активними творцями свого майбутнього: навчайтеся новому, розвивайте свої таланти, долайте труднощі з впевненістю переможця! Бажаю всім нам міцного здоров’я, миру та злагоди, творчого натхнення і великих успіхів у справі навчання і виховання, нових звершень на благо України!

Залишити відповідь

Your email address will not be published.